Galimybių studija dėl Vytauto Didžiojo universiteto ir Teksas Tech universiteto II studijų pakopos teisės jungtinių studijų programos

VP1-2.2-ŠMM-07-K-02-014
2011/05/12
2012/05/12
Vytauto Didžiojo universitetas siekia parengti galimybių studiją dėl poreikio ir rengimo galimybių naujos universitetinių II studijų pakopos teisės jungtinės programos su Teksas Tech universitetu (Jungtinės Amerikos Valstijos). Jungtinės studijų programos egzistavimas su Jungtinės Amerikos Valstijų universitetu ženkliai prisidėtų prie sėkmingo Vytauto Didžiojo universiteto įsiliejimo į Europos aukštojo mokslo erdvę bei skatintų transnacionalinį aukštąjį mokslą. Galimybė gauti bendrą dviejų universitetų (Europos Sąjungos ir Jungtinių Amerikos Valstijų) II pakopos teisės studijų diplomą būtų patraukli ne tik Lietuvos, bet ir užsienio studentams, nes suteiktų galimybę dirbti teisinį darbą tiek Europos Sąjungos valstybėse narėse, tiek ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Parengta galimybių studija sukurtų neabejotiną pridėtinę vertę: numatytų pagrindines kryptis rengiant jungtinę studijų programą; padėtų Vytauto Didžiojo universitetui konsoliduoti jėgas su Teksas Tech universitetu įveikiant konkurenciją aukštojo mokslo srityje bei sustiprinti esamus ryšius su šiuo universitetu. Projekto įgyvendinimas skatintų studijų tarptautiškumą ir prisidėtų prie kokybiškų ir įvairių mokymo paslaugų sukūrimo.