Nuo Teorijos iki Praktikos - ActYouth EU

Projekto numeris: 
2015-1-CY01-KA203-011881
Biudžetas_EUR: 
220 662.00
Projekto pradžia: 
2015/10/01
Projekto pabaiga: 
2017/09/30
VDU tenkanti biudžeto dalis EUR: 
35 541.50 EUR
Programa: 

Pagrindinis projekto tikslas yra sukurti sistemą, siekiančią atpažinti, įvertinti ir vystyti jaunų žmonių horizontaliuosius įgūdžius (ypač verslumo įgūdžius, tokius kaip iniciatyvumas ir kūrybiškumas). Programa sieks identifikuoti įgūdžius, kurių kiekvienas, universitetą baigęs jaunas žmogus, stokoja ir turi tobulinti. Programa sieks sukurti elektorininį įrankį, kuris padės stiprinti individualias kompetencijas ir verslumo įgūdžius.

Siekiant užtikrinti maksimalią sklaidą ir projekto intelektualiųjų produktų naudojimą ES, buvo sukurta strateginė penkių ekspertų organizacijų strateginė partnerystė iš keturių šalių (Kipras, Lenkija, Lietuva, Portugalija).
Trumpalaikis ActYouth tikslas yra sukurti ir pateikti struktūruotą ir analitinę metodologiją kartu su “Mokymo priemonėmis ” lektoriams, akademikams, kurie yra atsakingi už jaunų žmonių horizontaliųjų ir verslumo įgūdžių ugdymą.
Visi įgūdžiai, kuriuos studentai įgis, turės pozityvų efektą jiems ieškant darbo, kas padidins Europos sąjungos konkurencingumą ir socialinę sanglaudą.

Būsimieji rezultatai, kurie bus gauti projekto metu:
• Bus vystoma IRT priemonė, kuri padės vertinti ir plėsti verslumo kompetencijas studentams ir absolventams
• Sukurtas mokymų paketas būsimiems jo naudotojams
• Sukurtas virtualus simuliacinis žaidimas, kuris padės studentams ir absolventams suteikti ir plėsti verslumo kompetencijas, siekiant pagerinti jų verslumo įgūdžius.