On the Move

Projekto numeris: 
2014-1-DE02-KA204-001579
Biudžetas_EUR: 
284 869.00
Projekto pradžia: 
2014/09/01
Projekto pabaiga: 
2016/08/31
VDU tenkanti biudžeto dalis EUR: 
24 816.50 EUR
Atsakingas VDU padalinys: 
Atsakingi VDU žmonės: 
Įgyvendinančioji institucija: 
Programa: 

Vytauto Didžiojo universitetas dalyvauja projekte „On the Move“. Pagrindinis šio projekto tikslas – rasti būdą ir geruosius pavyzdžius, kuriais būtų galima pasiekti žemą išsilavinimą turinčius asmenis ir suteikti jiems galimybę dalyvauti tęstiniuose mokymuose.

Šio projekto uždaviniai yra nustatyti, išbandyti, plėtoti ir skleisti geriausius įgyvendintus projektus ir programas žemą išsilavinimą turinčių asmenų integracijos temomis.

Projekto rezultatai yra aktualūs specialistams, dirbantiems konsultavimo srityse, kurie sužinos apie alternatyvius metodus, kaip pasiekti žemą išsilavinimą turinčius asmenis ir suteikti jiems galimybe dalyvauti tęstiniuose mokymuose, įgyti kvalifikaciją ir gauti geresnį darbą. Skatinti mokytis visą gyvenimą.

Projekto rezultatai:

  • Projekto partnerių atliktas tyrimas apie tinkamiausius gerosios praktikos pavyzdžius Europoje žemą išsilavinimą turinčių asmenų galimybių ir švietimo konsultavimo temomis.
  • Atviras projekto tinklapis, kuriame talpinami atrinkti 30 Europos geriausių projektų pavyzdžiai:  http://www.onthemove-project.
  • Leidinys su 32 geriausių projektų aprašymais ir didaktinėmis nuorodomis, švietimo konsultavimo ir alternatyvių metodų temomis, norint pasiekti žemą išsilavinimą turinčius asmenis.
  • 6 video interviu, kuriame darbuotojai iš gerosios praktikos pavyzdžių projektų dalinsis savo patirtimi: kaip pasiekti žemą išsilavinimą turinčius asmenis, kaip jiems talkinti ir t.t.

Projekto „On the Move” komandą sudaro formaliojo ir neformaliojo švietimo ekspertai, turintys ivairiapusią patirtį dirbant su žemą išsilavinimą turinčiais asmenimis, iš įvairių Europos Sąjungos šalių ir institucijų: BFI Tirol Bildungs GmbH (Austrija); Promidea Cooperativa Sociale (Italija); Superact C.I.C. (Jungtinė Karalystė); Vytauto Didžiojo universitetas (Lietuva); Stichting de Regenboog Groep (Nyderlandai); Norrköping Stadsmuseum (Švedija); TTG Team Training GmbH (Vokietija).

Daugiau informacijos apie projektą, mokymo medžiagą ir video galite rasti projekto tinklalapyje:

http://www.onthemove-project.eu